Open Business Solutions

Par mums

OBS birojs Open Business Solutions ir zināšanām un pieredzes bagātākais HansaWorld programmatūras Zelta partneriem Latvijā. Mūsu uzņēmums ir specializējies HansaWorld finanšu un vadības programmatūras piegādes, ieviešanas un apkalpošanas jomā. Veiksmīgi realizējam arī Baltijas mēroga HansaWorld ieviešanas projektus un nodrošinām Klientu atbalstu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas uzņēmumiem. HansaWorld sadarbības partneris esam jau kopš 2000. gada.

Mūsu speciālisti ir augsti kvalificēti un labi izprot mūsu klientu vajadzības. Veiksmīgi attīstām un piemērojam HansaWorld programmatūru atbilstoši vietējai likumdošanai, vispār pieņemtajiem nozares standartiem un Klienta izvirzītajām prasībām. Mūsu klientu vidū ir gan lieli, gan vidēji, gan mazi uzņēmumi – tai skaitā arī vairāki Latvijas TOP 500 uzņēmumi. Tie pārstāv visdažādākās biznesa nozares, sākot ar dažādu pakalpojumu sniegšanu, siltumapgādi, enerģētiku, ražošanu, namu apsaimniekošanu, ceļu būvi, metālapstrādi, kravu pārvadājumiem, vairumtirdzniecību un beidzot ar mazumtirdzniecību.

Open Business Solutions speciālisti sadarbībā ar nozares vadošajiem speciālistiem ir izveidojuši modernu namu apsaimniekošanas un tiešo norēķinu risinājumu, ar kuru strādā vairāki lielāko Latvijas pilsētu pašvaldību uzņēmumi, kā arī daudzi privātie namu apsaimniekotāji, siltumapgādes un enerģētikas nozares pārstāvji gan Rīgā, gan reģionos.


Uzņēmuma rekvizīti

Uzņēmuma nosaukums
SIA Open Business Solutions
Reģ. nr.
40103334309
PVN reģ. nr.
LV 40103334309
Uzņēmuma biroja adrese
Dzelzavas iela 120G, Rīga, LV 1021, Latvija
Uzņēmuma juridiskā adrese
Atpūtas ielā 3, Inčukalns, Inčukalna pagasts, Inčukalna novads, LV-2141
Banka
SWEDBANK AS; BIC/S.W.I.F.T.: HABALV22
Norēķinu konts
LV42HABA0551029412377

Kontakti