Open Business Solutions

HansaWorld un Mac

Pasaules labākajiem datoriem pasaules labāko biznesa programmatūru

Vienīgā grāmatvedības un uzņēmuma vadības programma Mac datoriem latviešu valodā

Finanšu grāmatvedība, pamatlīdzekļu uzskaite, algu un personāla uzskaite, klientu pasūtījumu apstrāde (no piedāvājuma līdz pavadzīmei), noliktavas pārvaldība, ražošanas un projektu uzskaite, klientu attiecību pārvaldība (CRM), interneta veikals vai klientu portāls, dokumentu vadība, laika un uzdevumu plānošana un daudzas citas funkcijas Jūsu Mac datoram latviski un atbilstoši Latvijas likumdošanas prasībām. Visas šīs iespējas vienā programmā Jums nodrošinās Standard ERP by HansaWorld.
Veidota tieši Mac

HansaWorld sistēma ir izstrādāta, izmantojot C++ programmēšanas valodu, pašu izveidotu datu bāzes struktūru un tīkla komunikāciju tehnoloģiju. Tas nodrošina vienu un to pašu HansaWorld produktu darbību dažādās operētājsistēmās ar maksimālu ātrdarbību jebkurā no tām. Šobrīd HansaWorld sistēmas ir pieejama uz Windows, Mac OS X un Linux.

Lai izmantotu grāmatvedības un uzņēmuma vadības programmu Standard ERP by HansaWorld un Books by HansaWorld savā Mac datorā, Jums nav nepieciešams darbināt Windows vai kādu no virtualizācijas programmām. Lejupielādējiet mūsu mājas lapā jaunāko HansaWorld programmas instalāciju Mac operētājsistēmai un pilnvērtīgi strādājiet ar to Mac vidē.
HansaWorld klients iPad lietotājiem

Standard ERP by HansaWorld ir pieejama pilnas funkcionalitātes klienta instalācija iPad planšetdatoriem (pieejama arī Android versija). Šāds paziņojums, varbūt, skan diezgan vienkārši, bet šī iespēja, darbināt un kontrolēt gandrīz visas uzņēmuma funkcijas no sava iPad, aptver milzīgu potenciālu.

IT nozarē šobrīd aktīvi diskutē par "Bring Your Own Devices", ar ko tiek saprasta kustība, kas veicinātu uzņēmuma darbiniekus izmantot savas iekārtas gan kā darba instrumentu, gan kā mājas ierīci. Tomēr lielākajai daļai uzņēmumu tas paliek tikai teorētisks mērķis, jo līdz šim tirgū planšetdatoriem un viedtālruņiem bija pieejamas tikai dažas nelielas biznesa programmas, kas paredzētas mazu un specifisku funkciju veikšanai.

Planšetdatoru un viedtālruņu lietotājiem savās iekārtās bija pieejama tikai maza daļiņa no ikdienā nepieciešamajām funkcijām, kā rezultātā tie joprojām palika pilnībā atkarīgi no saviem biroja galddatoriem. Izmantojot Standard ERP by HansaWorld Jūs saņemsiet pilnu uzņēmuma vadības programmatūras funkcionalitāti savā iPad planšetdatorā.
Izmantojiet visas iecienītās Mac funkcijas

Izmantojiet ērtās meklēšanas funkcijas artikulu sarakstā, krāsu marķēšanu rēķinu pārskata logā, atbilstoši rēķina statusam. Īpaši ērtās meklēšanas un kārtošanas iespējas, kas Jums tik ļoti patīk savā Mac operētājsistēmā, ir pieejamas arī programmās Standard ERP by HansaWorld un Books by HansaWorld.
Esiet neatkarīgi no izvēlētās platformas

Izmantojot HansaWorld, varēsiet izvēlēties jebkuru no operētājsistēmām vai arī izmantot vairākas vienlaicīgi: Windows, Linux, Mac, Chrome OS, iOS vai Android. Lietotāji pēc savas izvēles var izmantot jebkuru no minētajām operētājsistēmām, Internet pārlūkprogrammu vai kādu no mobilajām ierīcēm. Vieniem un tiem pašiem programmas datiem varēsiet pieslēgties gan ar Mac, gan ar Windows datoru. Ja, piemēram, mājās Jūs strādājat ar Mac, bet birojā ar Windows datoru, varēsiet vienkārši pieslēgties servera datiem attālināti bez papildu programmatūras, aparatūras un sinhronizēšanas. HansaWorld programmatūra Mac un Windows operētājsistēmām darbojas vienādi.


Ja arī Jūs ir ieinteresējis kāds no mūsu piedāvātajiem produktiem vai pakalpojumiem, aicinām Jūs atstāt savu kontaktinformāciju šeit, lai mūsu speciālisti varētu sazināties ar Jums. Palīdzēsim noorientēties HansaWorld produktu klāstā un izvēlēties Jums piemērotāko risinājumu. Labprāt saņemsim arī zvanus un e-pastus, ja Jums ir kādi jautājumi, komentāri vai idejas. Mūsu kontakti.